دوشنبه های کاغذی

 

امروز باز یکی از آن دوشنبه هاست که روی کفپوش اتاق پر می شود از نوشته های کاغذی از یادداشت ها گرفته تا کتاب ها و شعرها و سررسیدهای قدیمی ...

ساعت یک ربع مانده تا بشود وقت همان روزی که ...

گاهی شده ندانی جمله ات را چطور باید تمام کنی و برای مفهومی که توی ذهنت بی تابی می کند تا آفتابی شود بی دلیل هی نقشه های عجیب بکشی تا شکست اش بدهی!

نه اینکه همیشه چیز خاصی باشد نه، گاهی انگارنمی خواهی حرفی بگویی تا آن همه را سر بسته بگذاری که بهتر است تا روزی دوباره در یکی از همین دوشنبه ها بیایی و بنشینی و یادت هم نماند که پایان جمله ات غم بزرگی بوده شاید که نگفته مانده است.

 

پ.ن: هر چیزی آوازش را به گوش ات می رساند!

 

 

/ 6 نظر / 3 بازدید
زنبق دره

می دونی خانوم بوک من هم زمانی دو شنبه هایی داشتم که پر بود هم از شادی و هم از دوری دیگر تمام شده دیگر یادم رفته یک زمانی دوشنبه هایم چطوری بود نمی دانم خوب است یا نه اما نمی دانم چرا یادم رفته پاراگراف اول ات را خیلی دوست داشتم در ضمن.

كنج

كاغذ سوزاندن هاي من در خانه ي مادري.. ياد باد...

زنبق دره

خانوم بوک بی ربط به نوشته ء زیبایت و با تشکر از همه کامنت های خیلی خوبت این وبلاگ آشپزی رو اگر دوست داشتی سر بزن چیزهای جالبی داره و ساده به درد می خوره http://ashpezi.wordpress.com/

رامک

جمله های دردناک هیچ گاه نوشته نمی شود....

زنبق دره

امان از ان حرف های نگفته. از غصه ها و قصه های نانوشته. گاهی فکر می کنم ثبت نشده باشند بهتر است. بهتر است که فراموش شوند تا اینکه به زیرو طبع آراسته شوند و جاودان شوند.

زنبق دره

سلام خانوم بوک عزیزم. دل من هم تنگ شده بود حسابی. گفتم شاید درگیر کنکور یا مسافرتی چیزی بوده ای. امیدوارم خوب باشی. نتونستم تو وبلاگ خودم به کامنت های خیلی مهربونت جواب بدم. می خواستم بگم من از پشت همون پنجره باز دیدم که داری میای. در چوبی رو باز کن و بیا. من و شربت ریواس عسل خنک منتظرت هستیم. شاید فرصتی شد و کیک و چای هم خوردیم. می خواستم بگویم حالم امروز بهتر است. همان روز هم بد نبودم فقط بی انگیزه بودم. امروز یک ساعت درس خواندم و شاید این نشانه خوبی باشد. تصمیم گرفتم برای خودم جدول هفتگی درست کنم تا ببینم چه می شود. :)