گم شده ها

 

امروز چند بار خودم را صدا زدم!
اما هیچ جوابی نبود.
یعنی من گم شدم؟

 

تاحالافکر کردی به چیزهایی که طی سالها آن ها را گم کردی یا شاید آن ها را فراموش کردی؟
حتی آنهایی را هم که خیلی دوستشان داشتی. و یک روز که با خودت نشستی فکرکنی به آن بخش پاک شده ی ذهنت که چی بوده و چه بلایی سرشان آمده و حالا کجاست!؟
مثلا برایت پیش آمده روزی یک دفعه از سر اتفاق با دیدن عکسی،هجوم خاطره ای فراموش شده را مقابل چشمانت ببینی و آه بلندی بکشی اینبار از روی حسرت!
بعد لبخندمحوی بزنی یا حتی دلت بخواهدپنهانی گریه کنی.و خیره بمانی چند ساعتی و حیرت کنی که چطور دربدری های روزگار تو را جداکرد و انگار بُردت به ناکجا که نمی دانی کجایی! اینهمه دور شدی.

 

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
شیوا

اگه خدا این نعمت فراموشی رو به انسانها نمیداد. همه دیوونه میشدند. خوبه فراموش کردنه دوران بد ولی نگه داشتن خاطره های خوب هم سخته.

رامک

قشنگ نوشته ای. خیلی به دلم نشست

rΔ╕^

بله من فک کردم-همیشه اون بخش از گذشته که درش خوش بودم و لذت میبردم حال و اینده من رو تحت تاثیر قرار میدهد!!! پ.ن افرا قرمز:حالا این لینک وبلاگ ما جای کسی رو تنگ کرده بود که الان پاکش کردی[شیطان]

زنبق دره

می شناختم کسی را که دفتر شعرش را گم کرده بود دفتر شعر نوشته های خودش را گم کرده بود و ترجیح داد دیگر پیدایشان نکند که اشک نریزد که ییاد نیاورد روزگار بیخیالی جوانی و آرزوها و لطافت ها و سبک بالی هارا، حتی عاشقی اش را که نزدیک بود گم شود در دربه دری های زندگی اما دفتر دیگری درست کرد اینبار پر از نقاشی های رنگارنگ پر از امیدهای نو به نو